Blog

Szkolenia VIP i miejskie gry fabularne PREMIUM

„5 MINUT”

 

Opis gry

Pod presją szybko uciekającego czasu trzeb działać szybko i skrycie. Tylko 5 minut przewidzianych na uruchomienie całości nie pozostawia miejsca na błędy. „5 minut” to gra scenariuszowa wymagająca szybkiego podejmowania decyzji i planowania. Kluczowa tutaj jest kontrola upływającego czasu oraz efektywne wykorzystywanie zasobów zespołu. Na kolejną okazję trzeba będzie długo czekać….

„CO PRZEOCZYŁ PAN SAMOCHODZIK?”

 

Opis gry

Niespodziewane zdarzenie podczas badań archeologicznych to początek fabuły gry kooperacyjnej przeprowadzana w zamku. Rozwiązanie zagadek i ukończenie gry wymaga współpracy wszystkich członków zespołu. W przeciwnym razie nikt nie wyjdzie z zamku. Nagłe zdarzenia oraz niespodzianki w komnatach to doskonała okazja do doskonalenia współpracy w zespole i elastyczności w działaniu.

 

” ELFI TURNIEJ”

 

Opis gry

Lubicie śmiech, zabawę, zaangażowanie i świetne pomysły doprawione szczyptą zdrowej rywalizacji? Tak? W takim razie zapraszamy Was na Elfi Turniej, jedyną w swoim rodzaju okazję do zmierzenia się z własnymi ograniczeniami oraz poznania swoich współpracowników i znajomych od nieznanej do tej pory strony. Pamiętajcie tylko, że od Waszego zaangażowania zależy los wielu przedmiotów, które mogą dostarczyć najróżniejszych pozytywnych emocji!

 

„LIMES”

 

Opis gry

 

Gratka dla zespołów lubiących lub chcących przećwiczyć taktykę, planowanie i szybkie reagowanie na zdarzenia losowe. „Limes” to rozbudowana gra kooperacyjna przeprowadzana w terenie, której ukończenie jest a tyle wymagającym wyzwaniem, że z pewnością podniesie zaufanie i decyzyjność w zespole.

 

„PRAKTYKA”

 

Opis gry

Spokojnie…. Po kolei …. Jak to było?….. Bandaże, 112, opatrunki… sprawdzenie oddechu…. Nie pamiętam!!!!!!! „Praktyka” to rozbudowana gra kompetencyjna, której celem jest nabycie przez uczestników praktycznych, przydatnych w życiu umiejętności radzenia sobie w nagłych przypadkach. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej budowaniu wspólnoty w zespole.

 

„WYSPA”

 

Opis gry

Ludzie czują się bezpiecznie w towarzystwie tych, których znają. Do obcych osób zbliżają się niechętnie. Nie zawsze też mają ochotę na poznawanie ich tradycji, języka lub zwyczajów kulinarnych. Co jednak w sytuacji, gdy jesteśmy skazanie na ciągłe zbliżanie się do siebie? Gra „Wyspa” to okazja do zmierzenia się
z własnymi ograniczeniami związanymi z otwartością i komunikacją międzyludzką.