Anna Mucha

Anna Mucha

 

Psycholog biznesu, diagnosta, trener.
 Specjalizacja, czyli opanowała na poziomie 4:

 

  • Trener i ekspert w obszarze efektywności osobistej i zespołów.
  • Prowadzenie kompleksowych projektów rozwojowych dotyczących zarządzania i budowania efektywnych zespołów, kompetencji managerskich oraz usprawniania procesów rozwojowych w organizacjach.
  • Zwiększanie efektywności działów sprzedaży i popraw a jakości obsługi Klienta poprzez połączenie wiedzy psychologicznej z praktyką biznesową.
Doświadczenie:

 

Od ponad 8 lat działa w organizacjach biznesowych i branży szkoleniowej. Umiejętności i doświadczenie zdobywała jako dyrektor HR, interim manager, koordynator zespołów handlowych, trener wewnętrzny i konsultant. Uczestniczy w projektach HR’owych jako asesor oraz specjalista ds. rekrutacji i selekcji dla firm o międzynarodowym zasięgu. Prowadzi szereg audytów personalnych i sprzedażowych. Dzięki temu poznała specyfikę procesów personalnych i sprzedażowych, co pozwala jej na wysoką efektywność podejmowanych przez nią działań szkoleniowych i doradczych.
Dodatkowo aktywnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą jako m.in. członek Komisji Sędziowskiej w Polish National Sales Awards, ekspert psychologii biznesu w Polskim Innowacyjnym Klastrze Medycznym, Ogólnopolskim Klastrze Innowacyjnych Przedsiębiorstw, wykładowca (WSB w Toruniu, Szkoła Zarządzania Sprzedażą), autor publikacji (Newsweek Polska, Puls HR, Kariera w finansach).
Miała przyjemność współpracować z zarządami, kadrą menedżerską i pracownikami takich firm, jak np. : PKN Orlen, Nestle (CPP Toruń – Pacific), Makro Cash & Carry, Infosys, Amica, Mattel, Linde Material Handling, Lewiatan Holding, Piotr i Paweł, Kopalnia Bogdanka, Polo Market, Polsko – Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa, Związki Zawodowe Pielęgniarek i Położnych.
Pasje i zainteresowania:

 

Przestrzenią do eksperymentów, wolności twórczej i szukania własnej formy wyrazu jest dla niej obszar szeroko pojętej sztuki, w której odkryła swoje pasje jakimi są design, grafika, jak również renowacja mebli i projektowanie nowych. Uwielbia obserwować jak sztuka, przestrzeń, forma oddziałują na odbiorcę. Ponadto interesuje ją szeroko pojęta psychologia, a wchodząc w szczegóły terapia dialektyczno – behawioralna.
Motto życiowe:

 

„Kiedyś” to choroba, która zabiera wszystkie Twoje marzenia do grobu. Nie odkładaj życia na później. Działaj teraz.
Lubi, to co robi, bo:

 

Ciągle staje przed wyzwaniami, które niejednokrotnie wymagają myślenia „out of the box”. To mnie stymuluje i nakręca. Im trudniejsze wyzwanie, tym lepiej smakuje sukces.